Dünyanın tüm renklerine
Farklı Seslerine Açılıyoruz

Binlerce yıllık tarihe sahip farklı kültürlerin buluştuğu FESTİ ETNO’da sizin için küçük bir dünya kurduk. Siz değerli ziyaretçilerimize unutulmaz bir deneyim yaşatmak istiyoruz.
Dünya’nın bir çok ülkesinden katılımcılar; kültürlerine ait ürün ve hizmetleri FESTİ ETNO’da sergileyecek. Sanat, moda, spor, müzik, yemek ve daha bir çok konuda belki de şimdiye kadar hiç görmediğiniz yeniliklerle karşılaşacaksınız.

Dünyanın tüm renklerine, farklı seslerine açık festival FESTİ ETNO Başlıyor.

FESTİ ETNO kültür sanat festivali temalı stantlarda dünyanın dört bir yanından gelmiş yeni insanlarla tanışma fırsatı bulacaksınız. Aile Dostu FESTİ ETNO’da çocukar için özel oyun, eğlence alanları mevcut.

Birçoğumuz yoğun iş temposu veya sorumluluklarımız sebebiyle dünyanın diğer bölgelerinde nasıl bir yaşam sürdürüldüğünü görme-anlama fırsatı yakalayamaz. FESTİ ETNO Farklı kültürleri bir araya getirerek sizlerle buluşturuyor.

Farklılıklarımız zenginliğimizdir ve dünyayı güzel kılan bu değil midir? Sizin için planladık ve çok yakında bu deneyimi hep birlikte yaşayacağız. Festi Event çatısı altında organize edilen FESTİ ETNO uluslararası kültür festivali 2023 yılı hazırlıklarını sürdürmektedir.
Çok yakında etkinlik tarihi ve yer hakkında bilgileri sizinle paylaşmayı umuyoruz. Büyük bir heyecanla sizler için büyük sürprizlerle dolu bu harika organizasyonda buluşacağız.
Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek festival tarihini ilk elden öğrenin. Sizlerle buluşmak için sabırsızlanıyoruz. Buluşmak üzere, şimdilik hoşça kalın.

Festi Etno hakkında soru ve görüşlerinizi bize iletin. Size mümkün olan en kısa sürede geri dönüş sağlarız.

Mesaj Gönder